Wagner Kablo A.Ş.

1992

Wagner Kablo A.Ş.

10 Kasım Atatürkü anma günü

VDA 6.3 SÜREÇ DENETİMİ EĞİTİMİ

Wagner Kablo'da VDA 6.3 süreç denetimi tekrarlandı. Eğitim, Wagner Akademi'de MBT Eğitim Danışmanlık tarafından gerçekleştirildi.

DEĞERLENDİRME VE MOTİVASYON TOPLANTISI

Wagner Kablo'nun geleneksel değerlendirme ve motivasyon toplantısı, çalışanların coşkulu katılımıyla bu yıl Kraliyet Tatil Sarayı'nda gerçekleştirildi. .

WAGNER AİLESİNE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

Cevabınız "Evet" ise, yukarıdaki menüden hemen başvurabilirsiniz.

/

Wagner Kablo

1992 Yılında Antalya Serbest Bölgesinde kurulan Wagner Kablo özellikle Otomotiv Sanayiinde Tier 1 ve Tier 2 Seviyesindeki Müşterilerimizin ihtiyacına yönelik yüksek kaliteli ve elektronik sistemlerle entegre çalışan ince kesitli kablo bağlantı sistemleri üretiminde ihtisaslaşmıştır. Yaklaşık 30 yıllık tecrübe birikimimizi 700 civarında iyi eğitimli çalışanımızla , mühendislerimizle ve endüstrinin gerektirdiği en ileri teknolojiyi kullanarak müşterilerimizin talepleri için değerlendiriyoruz. 2007 yılından itibaren uygulamaya başladığımız ve sürekli ileriye taşıdığımız “Yalın Üretim ve “Yalın Yönetim “ anlayışımız temel Yönetim felsefemizi ve Wagner Kültürünün özünü oluşturmaktadır.

Vizyonumuz
20. yüzyılın son çeyreğinde kurulduk. Şirketimizin 21. yüzyılda varlığını devam ettirmek ve en üst düzeye çıkarmak görevimizdir.
Misyonumuz
Misyonumuz, yalın felsefenin odaklandığı, kalitenin ayrıcalıklı olduğu, çevreci, her paydaşın eşit derecede memnun olduğu, en çok tercih edildiği ve tüm unsurların sürdürülebilir olduğu bir ortak kültür yaratmaktır.
Değerlerimiz
Dürüst olun, her paydaşımıza saygı duyun ve dengeli bir minnettarlık yaratın, işimizi sevin ve durmadan en iyisi olmak için çalışın, yalın olun, ekip olun, çevreye saygı duyun, etik değerlere saygı gösterin.
Kalite Yönetim ve Çevre Politikamız
1. WAGNER KABLO KALİTE, KURUMSAL YÖNETİŞİM VE ÇEVRE POLİTİKASI

Kalite Yönetim Sistemi
Yalın , ölçülebilir , riskler açısından sürdürülebilir , sürekli iyileştirmeye açık süreçlere dayalı bir Kalite Yönetim Sistemi hedefliyoruz.

Kurumsal Yönetişim
Kurumsal Yönetişim politikamız , iyi iletişime dayalı , paylaşımcı , nitelikli iş liderlerinin yetiştirilmesi ve tüm çalışanlarına sürekli değer katma prensibine dayanır .

Paydaşlarımızın Memnuniyeti
Tüm paydaşlarımızın dengeli biçimde memnuniyeti ilkemizdir.

Etik İlkeler
Paydaşlarımızın Memnuniyeti ülkemizin yasaları ve etik değerlerimizle çelişemez.

Çevre Yönetim Sistemi
Yaşadığımız çevre varlık nedenimizdir. Onu korumak ve gelecek nesillere bugünkünden daha iyi halde bırakmak ana misyonumuzdur. Kuruluşumuzun iç ve dış bağlamı çerçevesinde havaya , suya , toprağa , insan sağlığına , doğal kaynaklara yönelik çevresel etkileri izler ve kirliliğin önlenmesi ile ilgili faaliyetleri gerçekleştiririz.
Bu faaliyetleri riskler ve fırsatlar açısından sürdürülebilir, sürekli iyileşmeye açık, yasal ve diğer uygunluk yükümlülüklerine uyan süreçlere dayalı çevre yönetim sistemimizle sağlarız. Faaliyetlerimiz ilgili tüm taraflara açıktır. Çevre bilincinin kurumsal çerçevemizin dışında yaygınlaştırılması konusunda paylaşımcıyız.

Revizyon Tarihi/No: 01.07.2022 / Rev.7

Yaklaşan Etkinlikler

Etkinlikler